Politiker i Järfälla

Albin Togerö (M)

Kontaktinformation

E-post:
albin.togero@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Kompetensnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31