Politiker i Järfälla

Richard Lindfors (M)

Kontaktinformation

E-post:
richard.lindfors@jarfalla.se

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-16 - 2022-10-31
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens planutskott Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kompetensnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnd Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31