Politiker i Järfälla

Mikaela Östh (M)

Kontaktinformation

E-post:
Mikaela.Osth@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

Organisation Uppdrag Start Slut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31