Politiker i Järfälla

Björn Lindfors (M)

Kontaktinformation

E-post:
bjorn.lindforss@jarfalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Järfällahus AB, styrelse Ordförande 2022-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Ålstavägen 18 AB Ordförande 2022-01-01 - 2022-12-31