Politiker i Järfälla

Sabina Gudmundsson (M)

Kontaktinformation

E-post:
sabina.gudmundsson@jarfalla.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Borgerlig vigselförrättare Officiant 2021-03-03 - 2025-03-31
Järfällahus AB, styrelse Ersättare 2022-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och bygglovsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Ålstavägen 18 AB Ersättare 2022-01-01 - 2022-12-31