Politiker i Järfälla

Mona Safa (C)

Kontaktinformation

E-post:
Mona.Safa@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Kompetensnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31