Politiker i Järfälla

Svante Hallstedt (M)

Kontaktinformation

E-post:
Svante.Hallstedt@jarfalla.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Järfällahus AB, styrelse Ersättare 2023-01-01 2023-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Socialnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Ålstavägen 18 AB, styrelse Ersättare 2023-01-01 2023-12-31