Politiker i Järfälla

Malin West (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31