Politiker i Järfälla

Nasiba Daytabar (MP)

Kontaktinformation

E-post:
nasiba.daytabar@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Kompetensnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31