Politiker i Järfälla

Ershad Taherifard (L)

Kontaktinformation

E-post:
Ershad.Taherifard@jarfalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ledamot 2021-04-26 - 2022-12-31
Miljö- och bygglovsnämnden Ersättare 2022-02-22 - 2022-12-31