Politiker i Järfälla

Björn Falkeblad (M)

Kontaktinformation

E-post:
bjorn.falkeblad@jarfalla.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvodeskommitte Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunstyrelsens innovationsutskott Ersättare 2019-01-28 - 2022-10-31
Överförmyndare Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31