Politiker i Järfälla

Eva-Lotta Arenander (S)

Kontaktinformation

E-post:
Eva-Lotta.Arenander@jarfalla.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Kommunstyrelsen Ledamot 2022-10-17 2026-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2022-10-17 2026-10-31
Kompetensnämnden Ordförande 2023-01-01 2026-12-31