Politiker i Järfälla

Jonathan Fritzdorf (SD)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Gruppledare i kommunfullmäktige Gruppledare 2022-10-17 2026-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Kommunstyrelsen Ledamot 2022-10-17 2026-10-31
Miljö- och bygglovsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Socialnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31