Politiker i Järfälla

Marketta Kulju-Guevara (V)

Kontaktinformation

E-post:
Marketta.Kulju-Guevara@jarfalla.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-17 2026-10-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2022-10-17 2026-10-31
Kommunstyrelsens planutskott Ersättare 2022-10-17 2026-10-31
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31