Politiker i Järfälla

Monika Hallstensson (M)

Kontaktinformation

E-post:
monika.hallstensson@jarfalla.se

Bild på Monika Hallstensson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ordförande 2018-10-16 - 2022-10-31