Politiker i Järfälla

Andre Watanabe (M)

Kontaktinformation

E-post:
andre.watanabe@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-03-02 - 2022-10-14
Tekniska nämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31