Politiker i Järfälla

Peter Ulander (S)

Kontaktinformation

E-post:
peter.ulander@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Miljö- och bygglovsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31