Politiker i Järfälla

Abdiqani Awaale (V)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Gemensam nämnd för familjerättsliga frågor i Järfälla och Upplands-Bro Ersättare 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Socialnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31