Politiker i Järfälla

Victor Harju (S)

Kontaktinformation

E-post:
Victor.Harju@jarfalla.se

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Arvodeskommitte Ordförande 2022-10-17 2026-10-18
Barn- och ungdomsnämnden 1:e vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31
Borgerlig vigselförrättare Officiant 2018-07-03 2024-03-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Valnämnd Ordförande 2023-01-01 2023-07-01