Politiker i Järfälla

Ammar Makboul (V)

Kontaktinformation

E-post:
Ammar.Makboul@jarfalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-12-02 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2022-04-05 - 2022-10-31
Kompetensnämnden 2:e v. ordf 2019-01-01 - 2022-12-31