Politiker i Järfälla

Björn Larsson (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Bjorn.Larsson2@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Äldre- och omsorgsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31