Politiker i Järfälla

Maria Lillieroth (C)

Kontaktinformation

E-post:
maria.lillieroth@jarfalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Gemensam nämnd för familjerättsliga frågor i Järfälla och Upplands-Bro Ledamot 2023-01-01 2026-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Socialnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31