Politiker i Järfälla

Charlotta Rossäng (MED)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Socialnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31