Politiker i Järfälla

Hamid Ramazani (V)

Kontaktinformation

E-post:
hamid.nakhaeizadeh@jarfalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Valnämnd Ledamot 2023-01-01 2023-07-01