Politiker i Järfälla

Annie Säll (S)

Kontaktinformation

E-post:
Annie.Sall@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden 1:e vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31