Politiker i Järfälla

Mardoukh Ahi (L)

Kontaktinformation

E-post:
Ahi.Mardoukh@jarfalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Miljö- och bygglovsnämnden 2:e v. ordf 2023-01-01 2026-12-31
Socialnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31