Politiker i Järfälla

Anneli Johansson (S)

Kontaktinformation

E-post:
anneli.johansson@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige 1:e vice ordförande 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-16 - 2022-10-31