Politiker i Järfälla

Zunnaira Beenish Mubashir (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Äldre- och omsorgsnämnden 1:e vice ordförande 2023-01-01 2026-12-31