Politiker i Järfälla

Agneta Dahlgren (S)

Kontaktinformation

E-post:
agneta.dahlgren@jarfalla.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-17 2026-10-31
Kommunstyrelsens planutskott Ersättare 2022-10-17 2026-10-31
Äldre- och omsorgsnämnden Ordförande 2023-01-01 2026-12-31