Politiker i Järfälla

Inger Sundqvist (KD)

Kontaktinformation

E-post:
inger.sundqvist@jarfalla.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Socialnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31