Politiker i Järfälla

Suzanna Viswalingam (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Arvodeskommitte Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Äldre- och omsorgsnämnden Ersättare 2023-01-01 2026-12-31