Politiker i Järfälla

Jolin Berg (SD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-17 2026-10-18
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-10-17 2026-10-31
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31