Politiker i Järfälla

Daniel Cedergren (SD)

Kontaktinformation

E-post:
Daniel.Cedergren@jarfalla.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Järfällahus AB, styrelse Ersättare 2022-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-30 - 2022-10-14
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Ålstavägen 18 AB Ersättare 2022-01-01 - 2022-12-31