Politiker i Järfälla

Aydin Aydin (S)

Kontaktinformation

E-post:
aydin.aydin@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14