Politiker i Järfälla

Helena Lindgren (S)

Kontaktinformation

E-post:
helena.lindgren@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-01-22 - 2022-10-14
Tekniska nämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31