Politiker i Järfälla

Anders Bengtsson (L)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-16 - 2022-10-31
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31