Politiker i Järfälla

Anna Bång (V)

Kontaktinformation

E-post:
Anna.Bang@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-12-02 - 2022-10-14
Äldrenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31