Politiker i Järfälla

Björn Erkus (S)

Kontaktinformation

E-post:
Bjorn.Erkus@jarfalla.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kompetensnämnden Ledamot 2021-11-30 - 2022-12-31