Politiker i Järfälla

Emil Sawma (KD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2022-10-17 2026-10-18
Tekniska nämnden Ledamot 2023-01-01 2026-12-31