Politiker i Järfälla

Allgun Wilhelmsson (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Brandkåren Attundas Förbundsdirektion Ordinarie lekmannarevisor 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunens revision Ordförande 2019-04-01 - 2023-03-31