Politiker i Järfälla

Agnita Wärn (MP)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-01-14 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ledamot 2018-10-16 - 2022-10-31