Politiker i Järfälla

Timo Wiksten (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-11-29 - 2022-10-14
Miljö- och bygglovsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31