Politiker i Järfälla

Mona Safa (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-16 - 2022-10-31