Politiker i Järfälla

Hannes Lindgren (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-30 - 2022-10-14
Kultur-demokrati- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31