Politiker i Järfälla

Benita Thunberg (SD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arvodeskommitte Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-01-14 - 2022-10-14
Kompetensnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Äldrenämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31