Politiker i Järfälla

Nikoletta Jozsa (L)

Kontaktinformation

E-post:
nikoletta.jozsa@jarfalla.se

Bild på Nikoletta Jozsa

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-08-01
Kommunalråd Kommunalråd 2018-10-16 - 2022-08-01
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-08-01
Kommunstyrelsen Ersättare 2022-02-22 - 2022-08-01
Kommunstyrelsens planutskott Ersättare 2018-10-15 - 2022-08-01
Kommunstyrelsens utskott för miljö och social hållbarhet Ersättare 2022-02-08 - 2022-08-01