Politiker i Järfälla

Anna Bång (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Äldrenämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31