Politiker i Järfälla

Ershad Taherifard (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14