Politiker i Järfälla

Hjalmar Bengtsson Raymond (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kompetensnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31