Politiker i Järfälla

Richard Högqvist (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och ungdomsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31